Kompletní informace o legendárních sluchátkách Koss Porta Pro - forum.portapro.cz | portapro.cz   
problem- pc nenacita mp3 prehravac
Zaslat odpověď    Obsah fóra :: MP3 přehrávače
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janusik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: 22.4.2012 20:43    Předmět: problem- pc nenacita mp3 prehravac  Citovat
ahojte vsetci,
mam asi 2,5 rokov stary mp3 prehravac creative zen mx a neda sa mi pripojit k pocitacu. po pripojeni sa sam pusti a prehrava pesnicky, pocitac vobec nezaregistruje, ze k nemu bolo nieco pripojene (za normalnych okolnosti sa po pripojeni zacal nabijat a dali sa do neho cez pc pripajat pesnicky). skusala som ho pripojit cez rozne pocitace, ale ziadna zmena. neviete mi poradit, co by sa s tym dalo spravit? firewire nemam ako preinstalovat, kedze sa mi nedari spojit mp3 prehravac s pocitacom. dakujem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vencos
Moderátor
Moderátor

PříspěvekZaslal: 22.4.2012 21:03    Předmět:  Citovat
zkusil bych věci jako hard reset,nebo připojit skrze recovery mod (něco takovýho určitě jde vyvolat), zkusit odinstalovat ovladače, restartovat pc a nainstalovat je znovu. Přes Recovery mod půjde i přehrát FW (firmware, fire wire je nějáký rozhraní či co)

Zkusil bych toto:
http://support.creative.com/kb/ShowArticle.aspx?sid=60849

Začal bych postupem výše, udělat "clean up" a tzkusit jestli se připojí. Když ne, přehrát FW (na nejnovější), pokud to taky nepomůže, zkusil bych naopak downgrade.

Měl jsem kdysi Sandisk Sansa, tam byly podobný problém furt,tohle bude podobný.

Pokud je na to k dispozici,zkusil bych též nahrát RockBox,je to takovej open source firmware,docela zajímavá věc

janusik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: 22.4.2012 22:40    Předmět:  Citovat
dakujem za odpoved. hard reset som skusala ako prve. restart pc, ine pocitace tiez. skusila som, co si mi poradil, recovery mode, su tam 3 ponuky (clean up, format all a reboot) , tam som dala clean up a reboot, nepomohlo, tak som skusila dat format all a potom este raz reboot. mp3-ka sa nenabija (uz dost vybita, tak sa bojim aby sa nevybila uplne) a pocitac ju nevie nacitat. stiahla som si zo stranky creative novy FW a chcela som ho nainstalovat (zavrela som vsetky okna na pc, klikla na stiahnuty subor a napisalo mi to, nech pripojim mp3, po pripojeni mp3 k pc sa nic nedeje, len mp3-ka sa spusti). a dalej sa stracam v tvojich radach. ja mam problem, ze pocitac tu mp3 nevie nacitat a nic do nej neviem dostat ani teraz. skusim pohladat na nete, co je to downgrade a nejak to spravit. da sa to aj ked nejde mp3 pripojit k pc? ze neviem nic do prehravaca nahrat
Vencos
Moderátor
Moderátor

PříspěvekZaslal: 23.4.2012 19:04    Předmět:  Citovat
pokud nefunguje nic z toho a to ani na jinejch pc... Jde nabíjet? Pokud ani to ne,viděl bych to na ehm, "blbej konektor" - podobně jako u telefonů Sony Ericsson, se to mohlo prostě ehm "vyjebat" a už to nefunguje... tam bych viděl tu závadu, bude vykloktanej,utrženej nebo jinak rozbuitej konektor, v podstatě přerušenej obvod,takže s tim nepůjde dělat vůbec nic.

Přes USB nabíječku (ze sítě) se to taky nedá nabít? pokud ne,je to asi jasný...

Mě se nedávno stalo něco podobnýho. Zune mi smazal všech 60gb muziky... jen tak,sám od sebe,v pc to pochopitelně nemám, kde bych vzal tolik zbytečnýho místa. Takže nemám žádnou muziku,jen prázdný databáze (aspoň tak)

A tak místo poslechu z kvalitního přehrávače na kvalitních sluchátkách teď poslouchám muziku na mobilu...

Chci tím říct,že je nejspíš čas na obměnu stroje (ale je to shit,že to nevydrží tak dlouho,hajzli jedni)

janusik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: 23.4.2012 19:15    Předmět:  Citovat
nejde nabijat ani na inych pocitacoch, ani na dvd prehravaci. inu nabijacku nemam, vzdy som ho nabijala cez notebook, este si skusim pozicat iny kabel a tak ho nabit (ale fotak mi bez preblemov spoji aj tento kabel s pc). ten obvod nie je asi uplne preruseny, mp3-ka zaregistruje po pripojeni k pc, ze sa nieco deje a pusti sa (ked nebola pokazena, tak sa zacala nabijat a dostala som sa cez pc k hudbe). pozerala som aj ten konektor, ci tam nie je nieco napadane, skusila to trochu povysavat, ale ziadna zmena.

tie sonyericssony nereagovali vobec po pripojeni na pc?
Vencos
Moderátor
Moderátor

PříspěvekZaslal: 23.4.2012 19:18    Předmět:  Citovat
ty ericssony neragovaly na nabíječku,sluchátka,nic. Muselo se to hodně přitlačit a takový věci.

Nevím jak funguje miniUSB (předpokládám že tak se to připojuje),ale je klidně možný,že jeden z "pinů" je nějákej vadnej

Zaslat odpověď    Obsah fóra :: MP3 přehrávače
Přejdi na:  

alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden